Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-3) po šventinės pertraukos į „7bet-NKL“ batalijas grįžo pergalingai.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 69:56 (19:18, 18:17, 12:13, 20:8) pranoko Mažeikių „Mažeikius“ ir įsirašė šeštąją pergalę paeiliui.

Pirmuosius tris kėlinius vyko lygi kova, tačiau „Sūduva-Mantinga“ aukštesnę pavarą įjungė tada, kai to reikėjo labiausiai.

Solo šou surengęs Šarūnas Beniušis pelnė 8 taškus paeiliui, Ignas Labutis bei Edvinas Jezukevičius pridėjo po dvitaškį, o pastarasis dar atseikėjo tolimą metimą ir 15:2 spurtą surengę marijampoliečiai susikrovė 14 taškų persvarą – 64:50.

Stiprų smūgį sugėrę „Mažeikiai“ per likusį laiką atsakomojo spurto surengti nebesugebėjo ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomas buvo NKL gruodžio mėnesio MVP apdovanojimą atsiėmęs Š. Beniušis.

Puolėjas per 25 minutes pelnė 20 taškų (10/12 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, 3 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Mažeikiai“: Mindaugas Motuzas 13 (5/5 dvit.), Karolis Babušis 11, Moussa Mayaki 10 (4/8 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 20 (10/12 dvit., 13 atk. kam.), Ignas Labutis 11 (7 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 10.