Nuotr.: D. Repečka
Nuotr. D. Repečka

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-5) „7bet-NKL“ pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 74:62 (14:10, 25:14, 16:17, 19:21) pranoko Šilutės „Šilutės“ (19-15) krepšininkus.

Marijampoliečiai iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Justas Nausėdas pataikė tritaškį, Šarūnas Beniušis pridėjo keturis taškus paeiliui, Aurimas Urbonas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir svečiai įgijo 13 taškų pranašumą – 29:16.

Neilgai trukus savuosius taškus pelnė Žygimantas Šimonis bei Edvinas Jezukevičius ir „Sūduva-Mantinga“ jau pirmavo 33:16.

„Sūduva-Mantinga“ savo dominavimą pratęsė ir trečiajame kėlinyje. Ž. Šimonis bei A. Urbonas smeigė po tritaškį, Š. Beniušis įkrovė iš viršaus ir svečių persvara tapo triuškinama – 52:29.

Vis tik svečiai įkrito į duobę ketvirtajame kėlinyje. Rokas Mačiulis pataikė iš toli, solo šou surengęs Ibrahimas Sylla surinko 8 taškus paeiliui, o kėlinį spurtu 11:0 pradėjusi „Šilutė“ nurėžė atsilikimą iki 3 taškų – 52:55.

Vis dėlto prabudusi „Sūduva-Mantinga“ atsakė savo atkarpa. I. Labutis surinko 5 taškus iš eilės ir svečiams grąžino saugesnį pranašumą (60:52). Neilgai trukus Marijampolės ekipa atstatė dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę.

„Šilutėje žaisti yra labai sunku, – po pergalės sakė M. Kiltinavičius. – Pagrindinė pergalės priežastis yra ta, jog pavyko sunkiais momentais išbūti susikoncentravus, teisingai sureaguoti į sunkias situacijas.“

„Ketvirtajame kėlinyje jiems pasivijus, mes neišsigandome, nepraskydome ir nepradėjome be reikalo nervuotis. Išlikome susikoncentravę ir tai padėjo laimėti“, – pridėjo strategas.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs A. Urbonas buvo itin šalia trigubo dublio. Įžaidėjas surinko 11 taškų (0/3 dvit., 2/8 trit., 5/5 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 klaidas, 6 išprovokuotas pražangas bei 23 naudingumo balus.

„Šilutė“: Andrius Gaidys 12 (4/5 dvit.), Delante Jonesas 11 (4/8 dvit., 1/6 trit.), Valdas Vasylius 10.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 16 (5/5 dvit.), Šarūnas Beniušis 14 (7/7 dvit.), Aurimas Urbonas 11 (2/8 trit., 12 rez. perd., 8 atk. kam., 5 kld.), Justas Nausėdas 10.