Nuotr.:

Marijampolės “Sūduva-Mantinga” (Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis, Evaldas Džiaugys bei Aurimas Urbonas) per pastarąsias 7 d. sudalyvavo dvejuose tarptautiniuose turnyruose. Birželio 25-26 d. Vengrijos sostinėje Budapešte marijampoliečiai tik finale nusileido Belgrado “Partizan” klubui bei iškovojo 500 eur. piniginį prizą.

Liepos 1-2 d. sūduviečiai dalyvavo FIBA Challenger turnyre Poitiers mieste Prancūzijoje. Grupės varžybose buvo užimta pirma vieta, ketvirtfinalyje nugalėta Juodkalnijos komanda, o pusfinalyje po fantastinės kovos rezultatu 21-20 įveiktas geriausias pasaulio klubas – UB (Serbija). Šiam klubui atstovauja net 3 iš keturių krepšininkų, kurie dar prieš savaitę tapo Pasaulio čempionais!

Tiesa, finale mūsiškiams jėgų pritrūko ir buvo nusileista Washington DC klubui iš JAV minimaliu skirtumo po pratęsimo 16-17. Lietuvaičiai iškovojo 10.000 dolerių piniginį prizą bei kelialapį į Masters lygio turnyrą Prahoje liepos 30-31 d.