Lemiamą tolimą metimą išmetęs Paulius Beliavičius atnešė Marijampolės „Sudūvos-Mantingai“ (2-0) dar vieną pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 88:86 (23:22, 16:23, 22:28, 27:13) paskutinėmis sekundėmis palaužė Vilkaviškio „Perlą“ (0-2), kurie vis dar lieka be pergalių.

Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Perlas“ susikrovė rekordinę 12 taškų persvarą (73:61), tačiau „Sudūva-Mantinga“ netrukus surengė atsakomąjį spurtą ir likus 5 minutėms iki mačo pabaigos po Tautvydo Kliučinyko tritaškio perėmė rungtynių kontrolę (77:76).

Vėliau tas pats T. Kliučinykas smeigė dar vieną tolimą metimą, o Povilas Gaidys ir Aurelijus Pukelis apsimainė dvitaškiais (82:79). Visgi kertiniu momentu Amandas Urkis sugrūdo kamuolį iš viršaus, Aidas Kavaliauskas atseikėjo 5 taškus paeiliui bei persvėrė svarstykles į „Perlo“ pusę (86:85).

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Tiksint paskutinėms 12 sekundžių P. Beliavičius pataikė tritaškį, o Aido Kavaliausko tolimas metimas tikslo nepasiekė, tad marijampoliečiai laimėjo.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, blokavo 2 metimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tautvydas Kliučinykas, per 28 minutes pelnęs 14 taškų (1/4 dvit., 4/7 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas, blokavo metimą bei surinko 11 naudingumo balų.

„Perlui“ Aidas Kavaliauskas per 35 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 20 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipoje debiutavo Jurijus Kondrakovas, pelnęs 14 taškų.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 14 (4/7 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Žygimantas Šimonis 13 (3/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Marijus Užupis (2/3 trit.) ir Evaldas Džiaugys (5/6 baud.) po 12, Justas Nausėdas (2/5 trit.) ir Aurelijus Pukelis (4/6 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.) po 11.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 16 (3/3 trit.), Povilas Gaidys (3/4 trit.) ir Jurijus Kondrakovas (4/8 trit.) po 14, Amandas Urkis (4/5 dvit.) ir Gytis Mačionis (2/5 trit., 5 atk. kam.) po 11, Aidas Kavaliauskas 10 (2/5 trit., 10 rez. perd., 3 per. kam.).