Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus treniruojama ekipa šeštadienį namie 99:78 (27:22, 26:14, 27:22, 19:20) nugalėjo „Šilutę“ (11-10) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

„Sūduva-Mantinga“ šį kartą rėmėsi tik 8 žaidėjais, nes su komanda dėl ligų nebuvo Justo Nausėdo, Viktoro Iljino ir Ainoro Rapolavičiaus. Nepavydėtinoje situacijoje atsidūręs T.Gaidamavičius jau pirmajame kėlinyje į aikštę įleido ne tik šį kartą ant suolelio rungtynes pradėjusį Žygimantą Šimonį, bet ir  jaunuosius Augustą Merkį bei Henriką Kalnių, o toks sprendimas vėliau atsipirko.

Marijampoliečiai dar antrojo ketvirčio pradžioje po Evaldo Džiaugio 4 taškų paeiliui įgijo dviženklę persvarą(34:24), o prieš didžiąją pertrauką susikrovė net 17 taškų pranašumą (53:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Šilutė“ spurtavo 8:0, sumažino atsilikimą iki 9 taškų ir privertė T.Gaidamavičių prašyti minutės pertraukėlės. Po jos viskas sugrįžo į buvusias vėžias, o šeimininkų persvara ketvirtajame kėlinyje buvo išaugusi net iki 26 taškų (92:66).

Marijampolės komandai E.Džiaugys per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko net 37 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 22 (7/10 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 37 naud.), Tautvydas Kliučinykas (4/7 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (8/10 dvit., 6 atk. kam.) po 18, Marijus Užupis 12 (2/9 trit., 9 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 10 (5 rez. perd.), Augustas Merkys 9 (3/5 trit.), Paulius Beliavičius 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

„Šilutė“: Yevhenas Balabanas 23 (5/7 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Joshua Alexanderis (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) ir Jalenas Warrenas (3/5 trit.) po 11, Julius Liesis 10 (2/5 trit.), Eduardas Targonskis 9 (5 kld.).