Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Marijus Užupis padėjo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (20-3) pasiekti dar vieną pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Marijampolės klubas išvykoje 75:65 (17:21, 17:12, 26:18, 15:14) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (7-16) krepšininkus.

Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marijus Užupis, per 30 minučių pelnęs 26 taškus (8/12 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios 29-erių krepšininko rungtynės šį sezoną. Ankstesnis rekordas – 18 taškų į Joniškio „Delikateso“ krepšį.

Pirmoji susitikimo pusė klostėsi atkakliai, varžovų į priekį nepaleidęs „Perlas“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas minimalų deficitą – 33:34.

Marijampoliečiai atsiplėšė trečiojo ketvirčio viduryje, kuomet spurtavo 13:2 ir įgijo apčiuopiamą persvarą (56:47), kurią išsaugojo iki kėlinio galo (60:51).

Lemiamame ketvirtyje Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių pranašumas buvo pasiekęs ir rekordinį – 67:53. Vilkaviškio ekipa atsitiesti nebesugebėjo ir patyrė dar vieną nesėkmę, kuri jiems buvo aštuntoji iš eilės.

Tuo metu marijampoliečiai laimėjo devintą sykį paeiliui.

„Perlas“: Klaidas Metrikis 17 (3/7 dvit., 3/7 trit.), Mantvydas Žukauskas (5 rez. perd.) ir Moussa Mayaki (5/6 dvit.) po 10, Rokas Stankevičius 9 (2/8 dvit., 5 atk. kam.), Augustine'as Ene 8.

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 26 (8/12 dvit., 2/4 trit., 12 atk. kam., 30 naud.), Aurelijus Pukelis 18 (5/7 dvit., 8/10 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld., 34 naud.), Tautvydas Kliučinykas 11 (2/5 trit.), Viktoras Iljinas 9 (6 atk. kam., 2 blok.).