„7bet-NKL“ į pergalių sugrįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-6). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai per miesto 321-ąjį gimtadienį namie 86:57 (25:12, 22:14, 20:17, 19:14) įveikė „Šilutę“ (14-19).

Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampoliečiai reikalus sutvarkė dar pirmoje rungtynių pusėje, kai po dviejų ketvirčių įgijo 21 taško persvarą (47:26), o po ilgosios pertraukos saugiai uždarė mačą.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 18 minučių pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Po traumos į Marijampolę sugrįžęs Ignas Labutis pirmosiose „7bet-NKL“ sezono rungtynėse aikštėje praleido vos 27 sekundes, per kurias nesuspėjo pasižymėti taškais.

Tuo metu „Šilutės“ gretose debiutavęs Povilas Gaidys per 24 minutes surinko 14 taškų (1/6 dvit., 4/8 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 3 klaidas bei 4 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Jalenas Warrenas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 21 (5/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 13 (2/2 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Paulius Beliavičius (3/7 trit.) ir Evaldas Džiaugys (2/2 trit., 7 atk. kam.) po 11, Marijus Užupis (2/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Tautvydas Kliučinykas (4/5 dvit.) po 10.

„Šilutė“: Povilas Gaidys 14 (4/8 trit.), Joshua Alexanderis 12 (5/13 dvit.), Jalenas Warrenas 10 (4/5 dvit., 5 atk. kam.).