Marijamolės „Sūduva-Mantinga“ iškovojo penktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Marijampoliečiai namuose po atkaklios kovos 87:86 (24:20, 16:22, 16:22, 31:22) palaužė turnyrinės lentelės kaimynus - Joniškio „Delikateso“ krepšininkus.

„Sūduvos-Mantingos“ startinis penketas: Casey Coonsas, Tautvydas Kliučinykas, Donatas Sabeckis, Marius Valukonis ir Rokas Čepanonis.

Susitikimas prasidėjo sėkmingais abiejų komandų išpuoliais - du iš eilės Joniškio komandos puolėjo Manto Pukinsko tritaškiai leido svečiams išsiveržti į priekį, tačiau tuo pačiu suskubo atsakyti marijampoliečių naujokas Casey Coonsas. (7:6) Vis tik, „Delikateso“ krešininkai pataikė dar vieną metimą ir taip įgijo nežymų, keturių taškų pranašumą - 7:11.Kiek vėliau,  Manto Pukinsko vedami joniškiečiai padidino savo persvarą iki penkių, tačiau tas pats Coonsas pataikė dar du tritaškius ir persvėrė rungtynių rezultatą. (19:18) Ketvirčio pabaigoje, Mitalauskas pataikė tolimą metimą, o Pauliui Abramavičiui pridėjus vieną baudos metimą, „Sūduvos-Mantingos“ persvara šoktelėjo iki keturių - 24:20.

Antrojo kėlinio pradžioje, Suvalkijos sostinės komandos snaiperis Paulius Kleiza pelnė du taškus, po kurių sekė dvi minutes trukęs abiejų komandų taškų badas. (26:20) Jį taikliu tritaškiu nutraukė „Delikateso“ gynėjas Žilvinas Petraitis. (26:23) Po to, Čepanonis realizavo abu baudų metimus, tačiau kitoje aikštės pusėje Joniškio komandos puolėjas Benas Bagdanavičius atsakė tritaškiu. (30:29) Po Pauliaus Klemo baudų metimų, „Delikateso“ komandai trumpam pavyko išsiveržti į priekį, tačiau marijampolietis Tautvydas Kliučinykas iškart pataikė tritaškį bei sugrąžino savo komandai nežymų pranašumą - 33:31. „Sūduvai-Mantingai“ niekaip nepavyko įgyti ryškesnės persvaros, o po Manto Pukinsko benefiso po krepšiu, joniškiečiai ir vėl išsiveržė į priekį - 40:42

Antroji rungtynių pusė prasidėjo „Sūduvos-Mantingos“ spurtu 8:2, po kurio marijampoliečiai persvėrė rungtynių rezultatą. (48:44) Netrukus pirmaujanti komanda ir vėl pasikeitė - po Bagdonavičiaus taškų, „Delikateso“ ekipa ir vėl priekyje - 48:51. Svečių komandoje po krepšiais ėmus dominuoti Aivarui Galkauskui, joniškiečiai susikrovė kiek saugesnį, septynių taškų pranašumą - 53:60. Vėliau sūduviečiai pataikė tritaškį, tačiau Žilvinas Petraitis dvitaškiu neleido šeimininkams ryškiau sumažinti skirtumo - 56:64.

„Sūduva-Mantinga“ lemiamą ketvirtį pradėjo kiek sumažindama atsilikimą ir po Kliučinyko baudų, Joniškio krešininkų persvara aptirpo iki keturių - 62:66. Vėliau, į Pukinsko tritaškį tuo pačiu atsakė ir Kliučinykas, o po Mariaus Valukonio greito išpuolio, šeimininkai atsiliko tik dviem taškais - 67:69. Po Roberto Stankevičiaus paprašytos minutės pertraukėlės Paulius Klemas tolimu metimu kiek atitolino joniškiečius, o po Petraičio dėjimo, „Delikatesas“ susigrąžino septynių taškų pranašumą - 67:74. Vis tik marijampoliečiai nepasidavė ir Paulius Kleiza taikliu tritaškiu persmeigė savo ekipos deficitą per pusę - 71:74. Iškart po to, komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir ekipas vėl skyrė tik trys taškai - 76:79. Vėliau,  Marijampolėje susirinkusius žiūrovus ant kojų pakėlė taiklus „Sūduvos-Mantingos“ amerikiečio Casey Coonso tritaškis. (79:79) Tada Petraitis pelnė du taškus, tačiau po krepšiu dominavęs Marius Valukonis pelnė penkis paeiliui. (85:83) Joniškiečiai į tai atsakė tritaškiu, tačiau tas pats Valukonis vėl pergudravo Beną Bagdonavičių, taip atstatydamas menką šeimininkų pranašumą - 87:86. Po minutės pertraukėlės Coonsas perėmė kamuolį, tačiau iškart suklydo ir svečiams suteikė dar vieną šansą, kuriuo „Delikatesas“ pasinaudoti nesugebėjo ir „Sūduva-Mantinga“ šventė sunkią pergalę - 87:86.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Kleiza 17, Marius Valukonis (9 atk. kam.) 13, Casey Coons 12, Paulius Petrilevičius, Rokas Čepanons ir Tautvydas Kliučinykas po 10.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 20, Paulius Klemas 19, Mantas Pukinskas ir Benas Bagdonavičius po 14.