Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugrįžo į pergalių kelią. Marijampoliečiai namuose 77:59 (17:17, 14:12, 16:10, 30:20) nugalėjo Jonavos „Petrochemos“ ekipą.

Rungtynes Marijampolės ekipa pradėjo tokiu startiniu penketu: Casey Coons, Tautvydas Kliučinykas, Donatas Sabeckis, Marius Valukonis ir Paulius Petrilevičius.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai – po Tomo Milinsko dvitaškio, Jonavos krepšininkai įgavo aštuonių taškų persvarą – 0:8. Vis tik „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai sugebėjo atsakyti – Coonsas, Valukonis, Petrilevičius bei Sabeckis pelnė taškus ir taip sumažino savo ekipos atsilikimą iki dviejų – 8:10. Tuo šeimininkų spurtas nesibaigė – aikštelėje pasirodęs Rokas Čepanonis bei Casey Coonsas pelnė po du taškus ir marijampoliečiai įgijo jau keturių taškų pranašumą (14:10). Kiek vėliau „Petrochemos“ gynėjas Karolis Šarukas pataikė dvitaškį, išvesdamas savo ekipą į priekį, tačiau kitoje aikštės pusėje Rokas Čepanonis pataikė tritaškį ir prieš pat antrąjį kėlinį sugrąžino lygybę – 17:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių išpuoliu, į kurį Paulius Abramavičius atsakė taikliu tritaškiu. (23:23) Vėliau Marijampoliečius į priekį vėl išvedė Paulius Petrilevičius, o baudos metimą pridėjus Rokui Čepanoniui, „Sūduvos-Mantingos“ persvara buvo trys taškai – 27:24. Iškart po to Vladislovas Razumnovas taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą, tačiau jau kitoje atakoje Čepanonis atstatė Marijampolės ekipos pranašumą – 31:29.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo Tomo Milinsko dvitaškiu, kuris išlygino rezultatą (31:31). Tačiau tuomet Mariaus Valukonio vedami Suvalkijos sostinės krepšininkai spurtavo 10:2 ir susikrovė aštuonių taškų persvarą – 41:33. Vėliau „Petrochemos“ krepšininkams sunkiai sekėsi surasti kelius šeimininkų krepšio link ir „Sūduva-Mantinga“ kėlinį užbaigė su tuo pačiu, aštuonių taškų pranašumu – 47:39.

Aikštės šeimininkai nemažino apsukų ir ketvirtame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 10:1 ir po jo šeimininkų persvara tapo triuškinanti – 57:40. Jonaviškiai ir toliau sunkiai rinko taškus, o sėkmingai abiejose aikštės pusėse rungtyniavę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai,po penkių paeiliui Kliučinyko taškų, padidino savo persvarą iki dvidešimt dviejų – 66:44. Marijampoliečiai triuškinančią persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė užtikrintą pergalę –  77:59.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 21, Paulius Petrilevičius (9 atk. kam.) 12, Rokas Čepanonis ir Marius Valukonis po 10.

„Petrochema“: Tomas Milinskas 17, Ričardas Verbickas 12, Vladislovas Razumnovas 8.