Ignas Labutis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipai pavyko reabilituotis po vakarykštės nesėkmės pajūryje. Marijampoliečiai savų žiūrovų akivaizdoje 73:57 (15:17, 24:13, 23:15, 11:12) nugalėjo „Šilutės“ krepšininkus.

Marijampolės ekipos startinis penketas: Aivaras Kvedaravičius, Donatas Sabeckis, Ignas Labutis, Marius Valukonis ir Paulius Petrilevičius.

Rungtynes kiek pakiliau pradėjo marijampoliečiai – po Pauliaus Petrilevičiaus dėjimo bei Igno Labučio taškų „Sūduva-Mantinga“ išsiveržė į priekį – 4:0. Vis tik pamario krepšininkai po greitų šeimininkų išpuolių nepasimetė ir po Dominyko Matučio bei Evaldo Šaulio dvitaškių persvėrė rezultatą – 4:6. Aikštelės šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti tik ketvirčio pabaigoje, kuomet Ignas Labutis pataikė tolimą metimą (15:15). Tačiau tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms „Šilutės“ legionierius Marcusas Jacksonas pelnė dar du taškus ir taip vėl persvėrė rezultatą – 15:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo uraganiniu „Sūduvos-Mantingos“ puolimu – Labučio vedami marijampoliečiai spurtavo 10:2 ir įgijo šešių taškų pranašumą – 25:19. Kiek vėliau šilutiškis Dominykas Matutis taikliu tritaškiu sumažino savo komandos atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau neilgai trukus Marius Valukonis pelnė penkis taškus iš eilės ir Marijampolės ekipa susigrąžino šešių taškų persvarą – 33:27. Iki didžiosios pertraukos šį pranašumą „Sūduvos-Mantingos“ ekipai pavyko šiek tiek padidinti ir po Donato Sabeckio tritaškio šeimininkai ilsėtis išėjo pirmaudami devynių taškų skirtumu – 39:30.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Šilutės“ ekipai pavyko sumažinti turimą deficitą iki septynių taškų, tačiau marijampoliečiai į tai reagavo šešiais taškais paeiliui ir padidino savo pranašumą iki trylikos – 49:36. Dviženklę persvarą sūduviečiai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos ir po Roko Čepanonio dvitaškio metimo aidint ketvirčio sirenai šeimininkų persvara išaugo iki septyniolikos taškų – 62:45.

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai toliau didino savo persvarą. Šilutės ekipai niekaip nepavyko rasti kelių Marijampolės ekipos krepšio link, o po Aivaro Kvedaravičiaus tolimo metimo šeimininkų persvara išaugo iki rekordinės – dvidešimties taškų (67:47).  Pamario krepšininkams toks skirtumas tapo per didelis ir „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę – 73:57.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 28, Paulius Petrilevičius 15, Donatas Sabeckis (6 rez. perd.) 9, Rokas Čepanonis 6.

„Šilutė“: Marcus Jackson ir Dominykas Matutis po 12, Edgaras Sosnovskis 9.