Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-1) reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės Mažeikiuose. Šiandien Marijampolės ekipa namuose 79:64 (19:12, 18:17, 19:26, 23:9) įveikė Jonavos „Petrochemą-Dexterą“ (3-3).

Šiose rungtynėse „Sūduvai-Mantingai“ jau galėjo padėti vakar sūnaus susilaukęs Aurimas Kieža, tačiau sūduviečiai vis dar vertėsi be čiurną pasitempusio Dovio Bičkauskio bei pėdos traumą besigydančio Igno Daukšio.

Pirmoje rungtynių dalyje aikštelės šeimininkai „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkų arčiau neprisileido ir laikė saugų atstumą, o po Donato Sabeckio tritaškio prieš pat antrojo kėlinio pabaigą skelbiančią sireną, komandas skyrė aštuoni taškai (37:29).

Trečiojo kėlinio scenarijus buvo panašus ir Marijampolės klubas kontroliavo saugų pranašumą, tačiau ketvirčio pabaigoje Jonavos ekipa laimėjo atkarpą 6:0 ir prie „Sūduvos-Mantingos“ priartėjo iki minimumo (56:55).

Visų rungtynių metu nesėkmingai iš toli atakavusiems Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams rankos atsirišo rungtynių pabaigoje – Gintautas Matulis pataikė tris tritaškius iš eilės, o Tautvydui Kliučinykui pridėjus dvitaškį, sūduviečių persvara vėl tapo dviženklė (75:64).

Per likusį laiką toko deficito „Petrochema-Dextera“ panaikinti nebespėjo ir marijampoliečiai šventė užtikrintą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 19, Donatas Sabeckis (6 rez. perd.) 18, Gintautas Matulis 15, Aurimas Kieža 12.

„Petrochema-Dextera“: Tadas Sebežiovas 14, Tomas Milinskas 13, Henrikas Vorotnikovas 11.