Nuotr.:

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ atstovai tęsia sėkmingą žaidimą ginant įvairių šalies universitetų garbę Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL). Šią savaitę po pertraukos Mykolo Romerio universiteto (MRU) marškinėlius ir vėl vilkėjo atakų organizatorius Dovis Bičkauskis. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai šią savaitę ilsėjosi, o Kaune pečius surėmė Kauno Kolegijos (KK), kurios garbę gina Giedrius Stankevičius bei Aleksandro Stulginsio universiteto (ASU) su Domantu Senda ekipos.

Bičkauskio sugrįžimas MRU komandai pergalės neatnešė ir pastaroji 89:93 (21:18, 20:21, 25:23, 23:31) nusileido buvusių sūduviečių Valentino Mitalausko ir Mato Ragausko atstovaujamai Klaipėdos LCC ekipai.

Bičkauskis aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 12 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

Buvę Marijampolės klubo žaidėjai Mitalauskas ir Ragauskas prie savo komandos pergalės prisidėjo naudingu žaidimu – krepšininkai pelnė atitinkamai po 14 ir 11 taškų.

Atkakli kova vyko ir ASU studentų miestelyje surengtoje akistatoje tarp aikštelės šeimininkų ir Kauno kolegijos krepšininkų. Pergalę iškovojo Domanto Sendos atstovaujama ASU ekipa, kuri po sudėtingos kovos  87:84 palaužė Giedriaus Stankevičiaus komandą.

Naudingiau už savo komandos draugą rungtyniavęs Senda per 24 minutes spėjo pelnyti 14 taškų, atkovoti 2 kamuolius, kartą atlikti rezultatyvų perdavimą bei surinkti 8 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Stankevičius pelnė 6 taškus, kuriuos surinko tritaškiais. Taip pat krepšininkas atkovojo 5 kamuolius bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.