Nuotr.: sūduva-mantinga.lt
Nuotr. sūduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-1) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo lengvą pergalę. Suvalkijos sostinės ekipa savų sirgalių akivaizdoje 106:63 (25:21, 28:20, 27:13, 26:13) nepaliko vilčių „Palangos“ ekipai (6-3).

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pergalę šventė net ir be dviejų svarbių komandos žaidėjų – Gintautas Matulis ir Dovis Bičkauskis trečiadienio treniruotės metu pasitempė čiurnas ir šias rungtynes privalėjo praleisti.

Atkakli kova aikštelėje virė iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau vėliau Suvalkijos sostinės ekipa spurtavo 15:0 ir paskutines 3 minutes į savąjį krepšį nė taško nepraleidę šeimininkai ilsėtis patraukė turėdami dviženklį pranašumą (53:41).

Skirtumą iki vienženklio palangiškiai sugebėjo sumažinti tik trečiojo kėlinio viduryje, kuomet po Beno Vaitulionio tritaškio komandas skyrė devyni taškai (61:52). Vis tik netrukus „Sūduva-Mantinga“ ir vėl sukaustė varžovus geležine gynyba – per likusias 5 minutes Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai sugebėjo pelnyti vos 2 taškus, o marijampoliečių persvara tapo neginčijama (80:54).

„Palangos“ priekinė linija šiose rungtynėse buvo visiškai bejėgė. Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 23-53. Įdomu tai, kad po pirmosios rungtynių pusės savo sąskaitoje 10 atkovotų kamuolių turėjęs „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Paulius Vaitiekūnas šioje kategorijoje vienas pranoko visą varžovų komandą (8).

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža (8 atk. kam.) ir Tautvydas Kliučinykas (5 rez. perd.) po 18, Paulius Vaitiekūnas (13 atk. kam.) ir Donatas Sabeckis (8 atk. kam. ir 6 rez. perd.) po 16, Marius Valukonis ir Rokas Stankevičius po 11.

„Palanga“:  Mindaugas Reminas 18 (6/7 trit.), Povilas Šakinis 13, Matas Jucikas 10.