Nuotr.: Rimas Kaminskas

Marijampolės „Sūduvos-Mantintinga“ (10-2) pademonstravo charakterį ir atsigavo po vakarykštės nesėkmės Mažeikiuose. Sūduviečiai namuose 112:82 (36:16, 17:24, 33:23, 26:19) neturėjo vargo su „Nafta-Uni-Akvaservis“ (5-7) ekipa.

Mariaus Kiltinavičiaus kariauna jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pradėjo įrodinėti savo vertę, o daugiausiai prie to prisidėjo Ignas Daukšys. Krepšininkas per pirmąjį kėlinį pataikė 4 tolimus metimus ir pelnė net 19 taškų, kuomet visa uostamiesčio ekipa surinko tik 16.

Dvidešimties taškų persvarą anksti įgiję marijampoliečiai kiek atsipalaidavo antrojo ketvirčio pabaigoje – per 3 minutes vos du taškus sukrapštę aikštės šeimininkai ilsėtis patraukė su aptirpusiu pranašumu (53:40).

Vis tik trečiojo kėlinio viduryje Gintautas Matulis pataikė tris tritaškius iš eilės ir „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas dar kartą išaugo (70:47).

Vėliau Ryčio Vaišvilos auklėtiniai dar surengė keletą sėkmingų atakų ir kiek sumažino savo atsilikimą, tačiau neilgai trukus sūduviečiai į tai atsakė laimėta atkarpa 10:1 ir įtvirtino savo pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 22 (5 rez. perd.), Ignas Daukšys 21, Gintautas Matulis 20, Paulius Vaitiekūnas (16 atk. kam.) ir  Donatas Sabeckis (6 rez. perd.) po 18.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Laurynas Beliauskas ir Viktoras Chodosovskis po 16, Arūnas Mikalauskas 10.