Nuotr.: Rimas Kaminskas
Nuotr. Rimas Kaminskas

Bedantį puolimą demonstravusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ gavo antausį Vilniuje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 67:82 (31:19, 21:18, 8:23, 10:19) buvo priversti pripažinti „Perlo-MRU“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo – pirmajame ketvirtyje 8:0 spurtavę sūduviečiai gana greitai susikrovė dvylikos taškų pranašumą (28:16).

Mačo kontrolė iš Marijampolės krepšininkų rankų pradėjo slysti po didžiosios pertraukos. „Sūduvai-Mantingai“ pradėjus strigti vilniečių gynyboje, pastarieji netruko pasinaudoti, priartėti, o netrukus, po Domanto Pipiro dvitaškio, ir persverti rezultatą (56:55).

Marijampoliečiai dar mėgino stabilizuoti situaciją ir po Gintauto Matulio dvitaškio priartėjo iki keturių taškų (64:68). Tačiau po šio sūduviečio išpuolio „Perlo-MRU“ krepšininkai spurtavo 12:0 ir beveik 6 minutes į savąjį krepšį taškų nepraleidusi sostinės ekipa užsitikrino pergalę.

„Perlas-MRU“: Margiris Normantas 14, Tautvydas Pipiras 13, Remigijus Sugintas 12, Domantas Pipiras (11 atk. kam.) ir Gytis Brazauskas po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Donatas Sabeckis 15, Gintautas Matulis 13, Marius Valukonis 12, Ignas Daukšys 9, Aurimas Kieža 7.