Nuotr.: Lukas Simonavičius

Vakar Vilniuje pralaimėjimą patyrę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (11-3) krepšininkai pasinaudojo proga atsirevanšuoti „Perlo-MRU“ (7-7) ekipai. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 88:66 (23:17, 29:20, 16:12, 20:17) už vakarykštį pralaimėjimą atsilygino su kaupu.

Šį kartą sūduviečiams ir vėl negalėjo padėti susižeidęs Gintautas Matulis, o „Sūduvos-Mantingos“ strategas nutarė patausoti ir Igną Labutį.

Marijampolės ekipa ramesnį gyvenimą užsitikrino dar prieš didžiąją pertrauką – 13:2 spurtavę aikštės šeimininkai nieko nelaukdami susikrovė keturiolikos taškų pranašumą (33:19).

Vėliau laikinojo trenerio Mindaugo Sakalausko vadovaujami svečiai sugebėjo kiek apkarpyti įsisiautėjusių sūduviečių pranašumą, tačiau dviem taikliais tolimais metimais pirmąją rungtynių pusę užbaigęs Tautvydas Kliučinykas sugrąžino saugesnę savo komandos persvarą (52:37).

Po pertraukos sugrįžę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai penktadienio klaidų nebekartojo ir užtikrintai abejose aikštelės pusėse kontroliavę situaciją, šventė įtikinamą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 19, Ignas Daukšys 16, Dovis Bičkauskis ir Donatas Sabeckis po 15, Aurimas Kieža 14, Paulius Vaitiekūnas 8 (17 atk. kam.).

„Perlas-MRU“: Tautvydas Pipiras 16, Rimantas Daunys ir Tomas Galeckas po 9, Remigijus Sugintas 8.