Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Sūduviečiai išvykoje 112:78 (28:16, 36:25, 21:17, 27:20) sumindė Panevėžio „Lietkabelio“ (3-14) dublerius.

Marijampoliečiai reikalus pradėjo tvarkyti jau pirmoje rungtynių pusėje. Pirmąją šešių minučių atkarpą 18:5 laimėję svečiai akimirksniu įgijo dviženklį pranašumą ir greitai išsklaidė abejones dėl mačo laimėtojo.

Vėliau reikalai aikštelėje kardinaliai nepasikeitė ir „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai toliau didino savo persvarą – besibaigiant antram kėliniui Donatas Sabeckis sumetė abu baudos metimus, taip dar labiau atitolindamas savo ekipą (64:41).

Po dižiosios pertraukos tiek Marius Kiltinavičius, tiek ir Gintaras Leonavičius rungtyniauti leido mažiau patyrusiems krepšininkams, o triuškinantis skirtumas ir toliau augo.

Po šios pergalės sūduviečiai aplenkė iki tol tik dėl didesnio sužaistų rungtynių skaičiaus čempionate pirmavusius „Mažeikius“ ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.

Marijampolės klubas pagirtinai atakavo iš trijų taškų zonos. Suvalkiečiai pataikė net 13 tolimų metimų iš 25 mėginimų (52 proc.), tuo tarpu šeimininkai iš toliau pataikė tik 3 kartus.

„Lietkabelis-2“: Tomas Rimša 24 (8 atk. kam.), Gediminas Žalalis 10.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Daukšys 19, Ignas Labutis ir Aurimas Kieža (8 atk. kam.) po 18, Paulius Vaitiekūnas 16, Dovis Bičkauskis 14 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 11.