Rubrikos svečias - G. Galinauskas. Jis papasakos, kada ir kur pirmą kartą įdėjo į krepšį, kuris miestas yra jo svajonių bei už ką serga NBA čempionate.
Ši kartą rubrikoje lankėsi trenerio asistentas Gustas Maskoliūnas. Jis atskleidė kuo norėtų būti, jei ne krepšinio treneriu, kokia mėgstamiausia sporto šaka be krepšinio ir nustebino atsakymu apie geriausią krepšinio trenerį. Žiūrime!
Tęsiame rubriką "Minutėlė su manimi". Šį kartą į klausimus atsako net šeštąjį sezoną komandoje rungtyniaujantis - Tautvydas Kliučinykas. Peržiūrėję video sužinosite, kada buvo atliktas pirmasis dėjimas, koks svajonių miestas, kokia mėgstamiausia futbolo komanda ir kita!
Tęsiame rubriką "Istoriją prisiminus". Šį kartą interviu su marijampoliečiu Ignu Labučiu, kuris lygiai prieš tris metus kartu su komandos draugais vasario 6 d. Palangoje į viršų kėlė LKF taurę! O pats Ignas to savaitgalio metu laimėjo dėjimų konkursą ir tapo "Oro karaliumi".
"Minutėlė su manimi" (A. Kieža)
Lygiai prieš ketverius metus (2015 sausio 28 d.) Marijampolės krepšinis sulaukė to, ko teko laukti ilgus metus. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ iškovojo pirmąjį trofėjų klubo istorijoje, kuomet po dviejų rungtynių finalo serijos įveikė Kauno „Žalgirį-2“ ir į viršų kėlė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) mažąją taurę.
Pristatome rubriką „24 sekundės“! Būtent per tiek laiko į įvairius rimtus ir nerimtus klausimus savo atsakymus pateikti turi „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjai bei treneriai. Šią video rubriką „atidaro“ vyriausiasis komandos treneris Rytis Vaišvila, kuris atskleis kuris komandos krepšininkas yra stilingiausias, ką veiktų jei nebūtų krepšinio treneriu bei kitus klausimus. Gero žiūrėjimo!
«  1 2 3 4 ··· 6 ··· 9 ··· 12 ··· 15 16  »